Zoals gebruikelijk staan hier weer de uitslagen van de wekelijkse clubcompetitie.
De uitslagen van donderdag 8 oktober 2026:
| Uitslag: | |||||
| J. Zijlstra | ─ | S.J. Rozema | 2 | ─ | 0 |
| J. Thimister | ─ | G. Greven | 2 | ─ | 0 |
| A. Schaaphok | ─ | G. Tepper | 2 | ─ | 0 |
| K. Prak | ─ | J. Galliard | 2 | ─ | 0 |
Uitslagen beginners:
| Uitslag: |
Voor analyse van partijen, klik hier!
Stand seizoen 2026 / 2027:
VP |
VL | Naam | AP | + | = | - | Pnt. | Egm | Tgm | Totaal | (+/-) | verschil | ||
| 1 | (2) | J. | Zijlstra | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1.667 | 1.278 | 1.472 | 0.185 | 0.000 | |
| 2 | (1) | S.J. | Rozema | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1.333 | 1.500 | 1.417 | -0.267 | 0.056 | |
| 3 | (3) | K. | Prak | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 1.500 | 1.067 | 1.283 | 0.033 | 0.133 | |
| 4 | (4) | J. | Westerdijk | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1.333 | 0.828 | 1.081 | -0.086 | 0.203 | |
| 5 | (7) | J. | Thimister | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 1.000 | 1.150 | 1.075 | 0.096 | 0.006 | |
| 6 | (5) | F. | Stoppels | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.000 | 1.028 | 1.014 | -0.125 | 0.061 | |
| 7 | (8) | H. | v.d.Veen | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1.333 | 0.667 | 1.000 | 0.042 | 0.014 | |
| 8 | (10) | H. | Haze | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1.000 | 0.967 | 0.983 | 0.125 | 0.017 | |
| 9 | (11) | E. | Wierenga | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1.000 | 0.967 | 0.983 | 0.125 | 0.000 | |
| 10 | (6) | J. | Galliard | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1.000 | 0.833 | 0.917 | -0.083 | 0.067 | |
| 11 | (9) | G. | Greven | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0.750 | 0.833 | 0.792 | -0.097 | 0.125 | |
| 12 | (13) | A. | Schaaphok | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0.400 | 0.967 | 0.683 | 0.092 | 0.108 | |
| 13 | (12) | G. | Tepper | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0.000 | 0.871 | 0.435 | -0.203 | 0.248 | |
| 14 | (14) | T.J. | Buitenwerf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.435 |
Scorelijst seizoen 2026 / 2027:
| naam | Th |
Zij |
Pr |
Wie |
Ro |
We |
Ve |
Ga |
St |
Ha |
Gr |
Sc |
Te |
Bu | Tot. |
|
| 1. | J. Thimister | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | |||||||||
| 2. | J. Zijlstra | 2 | 1 | 2 | 5 | |||||||||||
| 3. | K. Prak | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 9 | ||||||||
| 4. | E. Wierenga | 1 | 0 | 2 | 3 | |||||||||||
| 5. | S. Rozema | 0 | 2 | 2 | 4 | |||||||||||
| 6. | J. Westerdijk | 0 | 2 | 2 | 4 | |||||||||||
| 7. | H. v.d. Veen | 1 | 1 | 2 | 4 | |||||||||||
| 8. | J. Galliard | 0 | 1 | 2 | 3 | |||||||||||
| 9. | F. Stoppels | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||||||||
| 10. | H. Haze | 1 | 0 | 2 | 3 | |||||||||||
| 11. | G. Greven | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | ||||||||||
| 12. | A. Schaaphok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |||||||||
| 13. | G. Tepper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||
| 14. | T. Buitenwerf | |||||||||||||||
| Aantal partijen: | 5 | 3 | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 48 |
Eindstand seizoen 2025 / 2026:
| VP | Naam | AP | + | = | - | Pnt. | Egm | Tgm | Totaal | (+/-) | verschil | |||
| 1 | (1) | J. | Thimister | 22 | 15 | 5 | 2 | 35 | 1.591 | 0.945 | 1.268 | -0.009 | 0.000 | |
| 2 | (2) | J. | Zijlstra | 22 | 14 | 5 | 3 | 33 | 1.500 | 0.953 | 1.226 | 0.001 | 0.041 | |
| 3 | (3) | K. | Prak | 26 | 14 | 7 | 5 | 35 | 1.346 | 0.962 | 1.154 | -0.019 | 0.072 | |
| 4 | (4) | E. | Wierenga | 14 | 8 | 3 | 3 | 19 | 1.357 | 0.926 | 1.141 | 0.002 | 0.013 | |
| 5 | (5) | S.J. | Rozema | 30 | 14 | 11 | 5 | 39 | 1.300 | 0.967 | 1.133 | 0.009 | 0.008 | |
| 6 | (7) | J. | Westerdijk | 25 | 9 | 9 | 7 | 27 | 1.080 | 1.028 | 1.054 | 0.019 | 0.080 | |
| 7 | (6) | H. v.d. | Veen | 27 | 10 | 10 | 7 | 30 | 1.111 | 0.981 | 1.046 | 0.000 | 0.008 | |
| 8 | (8) | J. | Galliard | 29 | 11 | 8 | 10 | 30 | 1.034 | 0.989 | 1.012 | -0.015 | 0.034 | |
| 9 | (9) | F. | Stoppels | 20 | 4 | 10 | 6 | 18 | 0.900 | 0.980 | 0.940 | 0.001 | 0.072 | |
| 10 | (10) | H. | Haze | 22 | 6 | 5 | 11 | 17 | 0.773 | 1.049 | 0.911 | -0.010 | 0.029 | |
| 11 | (11) | G. | Greven | 20 | 2 | 9 | 9 | 13 | 0.650 | 1.041 | 0.845 | 0.001 | 0.065 | |
| 12 | (12) | A. | Schaaphok | 26 | 1 | 6 | 19 | 8 | 0.308 | 1.087 | 0.697 | 0.019 | 0.148 | |
| 13 | (13) | G. | Tepper | 25 | 1 | 2 | 22 | 4 | 0.160 | 1.068 | 0.614 | 0.007 | 0.083 | |
| 14 | (14) | T.J. | Buitenwerf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.614 |



