logo

schijven

notatie

  

De Nieuwe Noorder Dambond is opgericht in 1967.
Bij deze bond hebben zich de volgende clubs aangesloten:

Voor een compleet overzicht van alle teams, klik hier!

Speelschema en uitslagen seizoen 2021 / 2022:

Ronde

Dag

Datum

Thuis

 

Uit

Uitslag

1

maandag

11-10-2021

Noorddijk

-

Delfzijl

4 - 11

2

donderdag

04-11-2021

Delfzijl

-

Thesinge

12½ - 2½

3

donderdag

18-11-2021

Delfzijl

-

Munnekezijl

 

4

dinsdag

30-11-2021

Garrelsweer

-

Delfzijl

 

5

maandag 13-12-2021 Middelstum

-

Delfzijl  

6

    Delfzijl vrij -    
7 donderdag 03-02-2022 Delfzijl - Kantens  

 

Voor het complete speelschema van de hoofdklasse, klik hier!

Recente partijen uit bovenstaande competitie vind je hier!

De uitslagen van het seizoen 2021 / 2022 in de hoofdklasse .......!
 

Eindstand competitie Nieuwe Noorder Dambond 1e klasse seizoen 2019/2020
bordpunten score
Rangorde naam club gespeeld gewonnen remise verloren punten voor tegen saldi
1 Delfzijl 6 6 0 0 18 71 25 46
2 Roden/Leek 2 6 3 0 3 9 41 49 -8
3 Kantens 6 2 0 4 6 44,5 54,5 -10
4 Middelstum 6 1 0 5 3 29,5 57,5 -28
                 
  24 12 0 12 36 186 186 0

 

Eindstand competitie Nieuwe Noorder Dambond 2e klasse seizoen 2019/2020
bordpunten score
Rangorde naam club gespeeld gewonnen remise verloren punten voor tegen saldi
1 Garrelsweer 5 5 0 0 15 60 21 39
2 Munnekezijl 5 3 1 1 10 58,5 34,5 24
3 Noorddijk 6 2 1 3 7 42,5 62,5 -20
4 Thesinge 6 0 0 6 0 34 77 -43
                 
  22 10 2 10 32 195 195 0

I.v.m. de corona-crisis wordt de laatste wedstrijd tussen Garrelsweer en Munnekezijl niet meer gespeeld!

Persoonlijke scores damclub Delfzijl (seizoen 2019 / 2020):

Naam Gesp. wi re ve pnt gem.
1 Feiko Stoppels 4 3 1 0 11 2,75
2 Hiltjo Haze 4 3 1 0 10,5 2,63
  John Thimister 4 3 1 0 10,5 2,63
4 Koos Prak 5 2 3 0 11 2,20
5 Jacob Reinders 5 2 3 0 10,5 2,10
6 Johan Zijlstra 6 2 2 2 9,5 1,58
7 Sietse Rozema 1 1 0 0 3 3,00
8 Kor Sikkema 1 0 1 0 2 2,00
9 Hans v.d. Veen 1 0 1 0 1,5 1,50
  Geert Greven 1 0 1 0 1,5 1,50

SAMENSTELLING EN ADRESSEN VAN HET BESTUUR:

Voorzitter:
K.J. Tromp
Froukemaheerd 166
9736 RP Groningen
Tel. 050-5417527

Alg. Adjunct:
A. Schaaphok
Juisterrif 50
9931 BM Delfzijl
Tel. 06-53423541

Penningmeester:
J. Brouwers
Methardusstraat 26
9853 PG Munnekezijl
Tel. 06-23833774
E-mail: jaap.brouwers@hetnet.nl

Lid:
J.H. Danhof
De Populieren 1
9781 MH Bedum
Tel. 06-53121195
E-mail: jh.danhof@home.nl

Secretaris/competitieleider:
O. Paauw
Olde Borchweg 23b
9853 PA Munnekezijl
Tel. 0594-688291, mob. 06-21858508

E-mail: f2hjpaauw085@hetnet.nl

 




De individuele score-ranglijsten van het seizoen 2014 / 2015:

1e klasse NNDB 2014-2015 2e klasse NNDB 2014-2015
Naam Club gesp. W. R V Pnt
1 Tonnie Koopman Bedum 9 7 2 0 16
2 John Thimister Delfzijl 10 6 4 0 16
3 Feiko Stoppels Delfzijl 8 7 1 0 15
4 Koos Prak Delfzijl 9 5 4 0 14
5 Feiko Stoppels Annen 10 6 2 2 14
6 Klaas Tillema Uithuizen 10 5 3 2 13
7 Geert Greven Garrelsweer 10 5 3 2 13
8 Oetze Paauw Munnekezijl 10 4 5 1 13
9 Piet de Vries Munnekezijl 8 5 2 1 12
10 Hans Van der Veen Garrelsweer 8 5 2 1 12
11 Jan Harrie Danhof Bedum 8 4 4 0 12
12 Chris Verhagen Delfzijl 7 5 1 1 11
13 Jack Westerdijk Delfzijl 8 4 3 1 11
14 Jan Van der Velde Annen 10 4 3 3 11
15 Henk De Vries Garrelsweer 10 3 5 2 11
16 Kor Sikkema Delfzijl 6 4 2 0 10
17 Ludy Brink Annen 9 3 4 2 10
18 Anno Ottens Annen 10 4 2 4 10
19 Piet Tissingh Annen 10 4 2 4 10
20 Ebbe De Boer Annen 10 2 6 2 10
21 Idse De Vries Munnekezijl 10 2 6 2 10
22 Gerwin Kolkman Annen 5 4 1 0 9
23 Bert Hondert Uithuizen 7 3 3 1 9
24 Harrie Heeg Annen 7 3 3 1 9
25 Willie Bakker Uithuizen 8 2 5 1 9
26 Joop Van der Heide Uithuizen 9 3 3 3 9
27 Jan Kuizenga Bedum 6 2 4 0 8
28 Johan Zijlstra Delfzijl 8 3 2 3 8
29 Gerrit Kerkhof Bedum 8 0 8 0 8
30 Klaas Oomkens Uithuizen 9 1 6 2 8
31 Jelle Bremer Munnekezijl 9 0 8 1 8
32 Anco Sterenberg Uithuizen 10 2 4 4 8
33 Jacob Wierenga Uithuizen 10 1 6 3 8
34 Marcin Czeladzinski Uithuizen 7 2 3 2 7
35 Lieuwe Riddersma Munnekezijl 6 1 4 1 6
36 Henk Kort Garrelsweer 8 0 6 2 6
37 Maarten De Vries Munnekezijl 10 0 6 4 6
38 Gerrit Bremer Munnekezijl 6 1 3 2 5
39 Evert Schaalma Bedum 8 1 3 4 5
40 Jan Plijter Garrelsweer 9 0 5 4 5
41 Jaap Brouwers Munnekezijl 10 1 3 6 5
42 Henk Meruma Garrelsweer 7 1 2 4 4
43 Dirk Van der Klok Garrelsweer 8 0 4 4 4
44 Simon Vaatstra Bedum 10 0 4 6 4
45 Tienco Hoven Annen 2 1 1 0 3
46 Andries Boerema Bedum 3 0 3 0 3
47 Rob Van Heukelem Delfzijl 4 1 1 2 3
48 Tjark Buitenwerf Delfzijl 4 1 1 2 3
49 Johan Huizinga Garrelsweer 4 1 1 2 3
50 Sietze Rozema Delfzijl 4 0 3 1 3
51 Tienco Venema Garrelsweer 5 1 1 3 3
52 Andries Riemersma Munnekezijl 7 0 3 4 3
53 Luit Harms Bedum 7 0 3 4 3
54 Jaap Wibbens Uithuizen 8 1 1 6 3
55 Geert Greven Delfzijl 2 0 2 0 2
56 Geert De Vries Munnekezijl 3 0 2 1 2
57 Berend Menninga Annen 2 0 1 1 1
58 Aldert Schaaphok Garrelsweer 3 0 1 2 1
59 Hans Van der Veen Delfzijl 2 0 0 1 0
60 Aldert Schaaphok Delfzijl 2 0 0 2 0
61 Ger Bolhuis Bedum 4 0 0 4 0
62 Berend Kruize Bedum 6 0 0 6 0
Naam Club gesp. W. R V Pnt
1 René Wijpkema Kantens 7 7 0 0 14
2 Herman Stol Middelstum 8 6 1 1 13
3 Klaas Oomkens Kantens 7 6 0 1 12
4 Patrick Helmus Kantens 8 4 4 0 12
5 Rudi Huizenga Noorddijk 7 5 1 1 11
6 Riender De Vries Middelstum 6 4 2 0 10
7 Kor Tromp Noorddijk 7 3 4 0 10
8 Jack Drost BZN Noordhorn 5 4 1 0 9
9 Berend Plijter Middelstum 7 4 1 2 9
10 Henk Scholte BZN Noordhorn 7 3 3 1 9
11 Jaap Koenes Thesinge 8 3 3 2 9
12 Geert Klunder Thesinge 6 4 0 2 8
13 Jan Plijter Thesinge 8 3 2 3 8
14 Piet Huitsing Middelstum 8 2 4 2 8
15 Klaas De Vries BZN Noordhorn 6 2 3 0 7
16 Arnoud Lok Middelstum 8 0 7 1 7
17 Hero Vennema Thesinge 8 0 7 1 7
18 Jan Van der Deen Noorddijk 7 2 2 3 6
19 Jan Zwerver Kantens 8 2 2 4 6
20 Jacob Wierenga Kantens 8 1 4 3 6
21 Bert Balkema Thesinge 4 2 1 1 5
22 Gerco Scharft Middelstum 5 2 1 2 5
23 Kor Broekhuizen Kantens 5 2 1 2 5
24 Klaas Scheeringa BZN Noordhorn 5 1 3 1 5
25 Tienco Mulder Noorddijk 6 1 3 2 5
26 Kor Schutter Thesinge 7 1 3 3 5
27 Roel Brouwer BZN Noordhorn 8 1 3 4 5
28 Paul Veldman Noorddijk 8 0 5 3 5
29 Freerk Ruitenga Kantens 2 2 0 0 4
30 Lucas Tol Noorddijk 4 1 2 1 4
31 Peter Van Heuveln Middelstum 6 1 2 3 4
32 Piet Veenhoven Noorddijk 7 0 4 3 4
33 Gerrit Sewuster Thesinge 7 0 3 4 3
34 Sjabbe Drijfhout BZN Noordhorn 3 0 2 0 2
35 Peter Hoogwerf Kantens 4 0 2 0 2
36 Evert De Jong BZN Noordhorn 5 0 2 3 2
37 Hans Ronde Noorddijk 6 0 2 4 2
38 Piet Fokkinga BZN Noordhorn 1 0 1 0 1
39 Jan Scheeringa BZN Noordhorn 1 0 1 0 1
40 Nico Schutter Thesinge 2 0 1 1 1
41 Eddy Fokkinga BZN Noordhorn 7 0 1 6 1
42 Johan René De Winter Kantens 1 0 0 0 0